top of page

Composities & Songwriting

TRADWIVES de musical (preview)

Club Satelliet (Judith Boesen, Sterre Verschoor & Elaine Hakkaart)

Amsterdam Fringe Festival
Eindregie: Ellen Parren
Muziek: Elaine Hakkaart

2024

 

Welkom in Dollywood! Dé stad van de tradwives (traditional wives). In deze idyllische stad leeft iedereen het perfecte leven. De schone was hangt al keurig aan de waslijn, de kaarsrechte gazons zijn gemaaid, het ruikt hier altijd naar versgebakken appeltaart en de kinderen spelen gelukkig in de tuin. De man heeft gezag en de vrouw draagt haar glimlach. Maar na een bizarre, mysterieuze en weerzinwekkende ontdekking ontstaan er barsten in hun tradwife-bestaan. 

Een voorstelling over onbegrip en het onbekende. Maak je klaar voor een niet-zo-traditionele musical waarin de scherpe comedy en pompende muziek je vanzelf uit je bubbel sleuren. 

Posterbeeld TRADWIVES de musical.JPG
galatea_klein.jpg
GALATEA

Elaine Hakkaart

Eigen werk
Afstudeervoorstelling 2023 / Theater de Muze 2024

mijn lippen worden zacht
het steen verandert
langzaam
in huid vannacht


mijn ivoor wordt week
de kilte lijkt verdwenen
er stroomt bloed in mij
de diepe slaap voorbij

GALATEA is een theatraal concert, een moderne, muzikale vertelling vanuit het vrouwelijk perspectief van de Griekse mythe van Pygmalion en Galatea. Een beeldhouwer wordt verliefd op zijn eigen schepping, een beeld dat hij creëert als blijkt dat geen enkele vrouw goed en mooi genoeg is voor hem. GALATEA is de stem van de stenen vrouw die in de originele mythe van Ovidius geen naam kreeg en geen woord sprak.

Muziek, tekst en spel: Elaine Hakkaart

Met: Naomi Seine, Lotte Slinkert, Yara Brand, Noa Kariem, Anouk Wolf, Pleun Alkemade

Onder begeleiding van: Charlotte Dommershausen

Laat je leven een film zijn

Muziek & tekst: Elaine Hakkaart 
Productie & mix: Gregor Hamilton
Unity & MDT Kunst en Cultuur

2024

 

Elaine schreef het nieuwe campagne lied van MDT Kunst en Cultuur, uitgevoerd door de popgroep Unity. 

1200x1200bb.jpg
eleaine_vergezicht_spotify.jpg
NS International commercial commercial 

Muziek: B.J.B. Kniest, E. Hakkaart, P.M. Brouwer
Tekst: E. Hakkaart
2022 

 

Elaine werd in 2022 gevraagd om de nieuwe NS International commercial te schrijven. 

Maar we zijn toch vrienden?

Paddy & Elaine

Café Theater Festival
Regie: Seppe Salomé
Muziek: Elaine Hakkaart

2024

 

In de muziektheatervoorstelling ‘Maar we zijn toch vrienden?’ spreken twee vrienden af in een café. De één om gezellig bij te kletsen, maar de ander heeft een heel andere intentie. Zij wil de vriendschap namelijk uitmaken. Het tweetal belandt in een heuse mini-musical: in meerstemmige meezingers, rapnummers en soms breekbare solo’s verkennen ze alle mogelijke vriendschappen. 

De voorstelling ‘Maar we zijn toch vrienden?’ ging in première op het Café Theater Festival Utrecht 2024, waar Paddy & Elaine de publieksprijs wonnen. Daarna speelden zij ook op het Café Theater Festival in Arnhem en andere festivals en theaters zoals Hoogte80, Karavaan, Theater Walhalla, Scala Amsterdam en Verhalenhuis Haarlem.

scala post 4_5 - 2_edited.png
  • Instagram
  • Spotify
  • TikTok
  • YouTube

© 2024 - Elaine Hakkaart

Webdesign: Maurijn Teunisse

bottom of page